Als je griep hebt heeft je lichaam veel energie nodig om weer beter te worden. Wie te snel gaat sporten, vertraagt het herstel juist. Een handige stelregel is: vanaf het moment dat je geen koorts meer hebt, nog een week niet sporten. Bouw het daarna rustig weer op.
Misschien heb je wel eens gehoord dat je met sporten de koorts eruit zweet. Nou, dat fabeltje is zelfs gevaarlijk. Alleen bij een simpele neusverkoudheid kun je gewoon blijven sporten; dus als de klachten blijven bij een zere keel of een loopneus bijvoorbeeld. Maar luister ook bij verkoudheid goed naar het lichaam en doe met sporten wat rustiger aan.
Een gezonde groet,
De A.Vogel griepcoach
Als je meer informatie wilt over koorts, griep of verkoudheid, ga naar de griep-special.
Wil je weten of je griep hebt of, doe dan de online grieptest. Vul een aantal korte vragen in en ontvang direct resultaat en een advies.
KOAG-KAG nr. 11-1224-2496
Inspiratie voor een gezond leven!
Ontvang elke maand van A.Vogel tips voor een gezonde lifestyle.